(+612) 2531 5600

info@la-studioweb.com

PO Box 1622 Colins Street West Victoria 8077 Australia

Mutfak Duvarları İçin En İyi 10 Dekoratif Fikir – Canlı Sıva

Mutfak Duvarları İçin En İyi 10 Dekoratif Fikir – Canlı Sıva

Mutfağın mobilyaları, dekoratif tarzının büyük bir bölümünü getiriyorsa duvarların dekorasyonu da oldukça önemlidir. Mutfağınıza tarz katmak için sizi bu odanın duvarları için 10 dekorasyon fikrini keşfetmeye davet ediyoruz.

Arduvaz boyası

Kendinizi ifade etmek ve aynı zamanda mutfağın duvarlarını bir hatırlatma olarak kullanmak için duvarlara yazı yazmanıza izin verecek arduvaz boyayı tercih edebilirsiniz. Evin sakinlerine yemek tarifi, alışveriş listesi, menü veya küçük mesajlar daha sonra duvarların dekorasyonu olacaktır.

Duvarlarda ahşap

Mutfağınızda rustik bir his varsa, duvarlar bu stili oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin duvarın bir bölümünde ahşabı tercih edebilirsiniz. Daha da gerçekçi bir etki için ahşabı veya panelleri taklit eden duvar kağıdına sahip çeşitli seçenekler mevcuttur. Boğulmayı önlemek için tüm duvarlara ahşap yerleştirmekten kaçının.

Duvarlardaki taş

Çok mineral bir tarz için, taşla yüzleşmek müttefikinizdir. Sıçramanızın duvarına veya mutfak duvarının bir bölümüne monte edilebilir. Yaşamdan daha büyük bir etki için taşı taklit eden kaplamalar da olduğunu unutmayın.

Renkli duvarın bir bölümü

Mutfağınızda doğal tonlar varsa, ultra renkli bir duvar bölümü seçerek topluluğu zenginleştirebilirsiniz. Sıcak ve dinamik bir atmosfer için turuncu renk ideal olacak ve mutfağı göz açıp kapayıncaya kadar uyandıracak.

Duvarlarda renk

Mutfağa enerji vermek için renk gibisi yoktur. Ve birkaç tonla eğlenirken neden tek bir renge sadık kalasınız? Örneğin, çok pikselli bir efekt için farklı renkteki kareleri mavinin tonlarına boyayabilirsiniz.

Fayanslarda renk

Sadece mutfağa erişim sağlayarak duvarlarınızın çok dekoratif bir görünüme kavuşabileceğini bilin. Örneğin fayansları mutfağınızdan daha parlak bir renkte kullanabilirsiniz. Burada karoların mavisi siyah beyaz mobilyalara dinamik bir dokunuş getiriyor.

 

 

İki tonlu duvarlar

Mutfakta çok özgün bir etki yaratmak için mutfak duvarları için bir grafik efekt seçebilirsiniz. Sıçrama böylelikle duvarın alt kısmını tek bir renkte kaplayabilir ve üst kısmı ikinci bir renge boyayabilirsiniz.

Parlak duvarlar

Credenza, müthiş dekoratif varlıklara sahiptir. Bugün tezgahı mükemmel şekilde aydınlatacak bu parlak model gibi mutfağınızı şaşırtacak çok özgün modeller var.

Grafik duvarlar

Mutfakta çok özgün bir etki istiyorsanız, çok grafik desenleri ve parlak renkleri olan duvar kağıdına bahis oynayabilirsiniz. Duvar kağıdının mutfağa yerleşebilmesi için yıkanabilir olduğundan emin olun.

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Canlı sıva Canlı sıva, iç cephe duvarlarını kaplayan muhteşem bir üründür. Canlı Sıva yaptıranların yorumları %99 oranında olumludur. Canlı sıva uzun ömürlü, ekonomik, dekoratif ve ısı  yalıtımı ile ses yalıtımı sağlamaktadır. Canlı sıva fiyat olarak boyadan daha ekonomik ve çok daha avantajlıdır. Canlı sıva modelleri yüzlerce farklı renk sağlar.