(+612) 2531 5600

info@la-studioweb.com

PO Box 1622 Colins Street West Victoria 8077 Australia

Canlı Sıva İle Modern İç Mekân ve Ev Dekorasyonları

Canlı Sıva İle Modern İç Mekân ve Ev Dekorasyonları

Canlı Sıva ile, günlük yaşamın büyük bir bölümünde içerisinde bulunulan mekânların kişiler üzerinde olumlu etkileri görülmektedir. Rahat ve konforlu yaşam alanları kişilerin daha sakin ve düzenli bir hayat yaşamasını sağlarken, sevdikleriyle hoş vakit geçirmelerine de imkân sunar. Yaşamın özel alanlarında yapılacak yenilemeler kişinin ferah bir alana ulaşmasını sağlamaktadır. Ferah bir yaşam alanı sağlamasıyla da biline Canlı sıva modelleriyle tercih edeceğiniz mekan yenilemelerinde ferah ve özgün bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Çalışma odası gibi alanlarda yapılabilecek bu yeniliklerle çalışmalarınız için motivasyon kaynağı bulabilir, konsantrasyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

Ev dekorasyonu ile evini yenilemek isteyenlerin sayısı son yıllarda büyük artış göstermektedir. Dekorasyon çalışmaları gelişerek devam etmektedir. Salon, mutfak gibi sık kullanılan alanlarda daha fazla yenileme görülürken, çocuk odası, mutfak ve balkon gibi alanlarda da farklı ve özgün tasarımlar karşımıza çıkmaktadır. Evin en göze çarpan bölümlerinden biri olan duvarlar, üzerine tercih ettiğiniz kaplama işlemi ile baştan tasarlanarak kullanımınıza sunulmaktadır. Özellikle evinde yenilik arayanların son yıllarda tercih ettiği Nishplas Canlı sıva markamızın ürünü olan İpek Sıva uygulaması ile duvar kâğıdının dezavantajlarını ortadan kaldırarak kolay kullanım ile şık ve modern bir görünüm sağlar. Kolay uygulanabilir olması ile zaman içerisinde üzerinde değişiklikler yapabilmeyi de olanak sağlar. Örneğin renk değişimi gibi tasarım değişikliklerinde kolay sökülebilir olması özelliğiyle değişime açık bir üründür.

İçeriğindeki doğal bileşenleri ile ev ve ofis gibi ortamların her zaman ihtiyacı olan ısı ve ses yalıtımlarını sağlayan bir kaplama yaparak ekonomik açıdan da bütçeye katkı sağlar. Birçok renk ve farklı dokularda üretilmiş olan canlı sıva ile salon, mutfak gibi ev dekorasyonu yapılabilecek her alanda kolay kullanım ile sizlere uzun yıllar boyunca ferah ve modern bir atmosfer sağlar. Kolay uygulanması sebebiyle evde istenen her bölgede tercih edilebilir. Kokusuz biz ürün olması da boya kokusundan rahatsız olanların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olmasını sağlamaktadır. Dekorasyonun temel parçalarından biri olan duvar kaplamasında yapılan bu değişiklikle mobilya ve diğer ürünlerinize kolaylıkla uyum sağlayan bir görünüme kavuşmak mümkün.

Bunlara da bakabilirsiniz.

Oturma Odanızı Dekore Etmek İçin Canlı Sıva

Canlı Sıva Nedir ? Nasıl Yapılır ? Nerelerde Kullanılır ?

Canlı Sıva ile Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Ayrıca İpek sıva için: Nishplas İpek Sıva

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Canlı sıva Canlı sıva, iç cephe duvarlarını kaplayan muhteşem bir üründür. Canlı Sıva yaptıranların yorumları %99 oranında olumludur. Canlı sıva uzun ömürlü, ekonomik, dekoratif ve ısı  yalıtımı ile ses yalıtımı sağlamaktadır. Canlı sıva fiyat olarak boyadan daha ekonomik ve çok daha avantajlıdır. Canlı sıva modelleri yüzlerce farklı renk sağlar.